Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

wtorek, 2 sierpnia 2016

100 TYSIĘCY ODWIEDZIN STRONY TENETE TRADITIONES!


Dziś, w święto Św. Alfonsa Marii de Liguorego, Biskupa, Wyznawcy i Doktora Kościoła, założyciela zgromadzenia Redemptorystów, licznik odwiedzin na naszej stronie wybił równe 100 tysięcy. 

W czasie ostatniego półrocza, od ostatniego podsumowania, jakie miało miejsce w Wigilie Święta Objawienia Pańskiego, wiele rzeczy wydarzyło się w Polsce i na świecie, zaszły też pewne zmiany na naszej stronie. Przede wszystkim powiększył się skład osobowy naszej Redakcji. Mieliśmy także okazje bywać w ostatnim czasie na wielu ciekawych, i ważnych wydarzeniach, jak choćby I Sympozjum Tradycji Katolickiej w Krakowie, z którego już niedługo powinna się pojawić relacja wideo. Niedawno byliśmy również naocznymi świadkami strasznego Gniewu Bożego, po końcowym wystąpieniu arcyheretyka Bergoglio w oknie Pałacu Arcybiskupów Krakowskich... Dużo wydarzyło się przez te pół roku, jednak nasza strona pozostaje niezmiennie przy Prawdzie Katolickiej, i nikt ani nic nie jest w stanie nas odłączyć od Chrystusowego Kościoła, jakim jest Święty Kościół Rzymsko-Katolicki, Matka i Nauczycielka nasza. W tej wierze chcemy żyć i umierać, jako że jedynie w Kościele można należycie czcić Boga, i znaleźć zbawienie...

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom, gościom, a także autorom wszystkich tekstów które zostały tutaj zamieszczone, oraz Portalowi Wolna-Polska.pl , jednemu z nielicznych prawdziwie rzetelnych i niezależnych portali informacyjnych w polskich internetach, za publikację naszych tekstów, i życzyć Wam wszystkim Bożego błogosławieństwa na te trudne i ciężkie czasy, w jakich przyszło nam żyć, i walczyć o Chrystusa i o Kościół Boży ! 

Laudetur Iesus Christus! 

Redakcja TENETE TRADITIONES