Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

czwartek, 4 sierpnia 2016

Obrona Kościoła we Francji

Wierni kościoła pw. św. Rity znajdującego się w XV dzielnicy Paryża zostali dziś zaatakowani przez oddziały policji. Bronili swojego kościoła. Budowla została sprzedana agencji nieruchomości i ma zostać zniszczona. W akcie sprzeciwu wierni rozpoczęli protest w kościele. Kościół oficjalnie zamknięty był od ponad roku, jednak w tym czasie, wierni z parafii regularnie gromadzili się tam na Mszę. Dziś rano podczas nabożeństwa do akcji wkroczyła policja. Zebranych na porannej liturgii wiernych- łącznie z księdzem, oddziały prewencji wywlekały z kościoła siłą.

‪Francja zwalcza terroryzm‬.


OD REDAKCJI: W obronie Wiary na przemoc można odpowiedzieć siłą. A nawet trzeba.

ZDJĘCIA:


ZA: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2016/08/obrona-koscioa-we-francji.html?spref=fb

FILM :


OD REDAKCJI TENETE TRADITIONES

Aż ciarki przechodzą jak się na to patrzy... Przypominają się mroczne czasy rewolucji [anty]francuskiej.... Kyrie eleison....