Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

sobota, 18 lutego 2017

2 marca Pius XII skończy 141 lat! Samozaoranie w wielkim stylu...

J.Św. Ojciec Św. Pius XII (Eugenio Maria Giuseppe Giovanni Pacelli)
ur. 2 marca 1876 w Rzymie, zm. 9 października 1958 w Castel Gandolfo
Ostatni Katolicki Papież.

No więc nastąpiło wreszcie skuteczne samozaoranie "sekty Klucznika". Pewien samozwańczy, świecki "teolog", niejaki Szymon Klucznik (a właściwie to Karol Ambroziak, ten od "ukrytego papieża" w drzewach, jak mawiają Amerykanie) zwariował. Doszedł w końcu do tego że jego teza o "ukrytym papieżu" jest całkowicie absurdalna i pozbawiona sensu, więc stwierdził że prawdziwym Papieżem Kościoła katolickiego obecnie jest... J. Św. Ojciec Święty, ś.p. Papież Pius XII, którym umarł 7 października AD 1958, a więc nie żyje już od prawie 59 lat... Według niejakiego Klucznika Pius XII jednak żyje i ma się dobrze, a wszyscy którzy myślą inaczej, nie są katolikami...


Pogrzeb ś.p. Papieża Piusa XII, odbył się w Rzymie 13 października AD 1958. Ostatniego katolickiego Papieża żegnały tłumy wiernych, tysiące duchownych i biskupów, delegacje z całego świata i całe Wieczne Miasto. Są jednak jak się dziś dowiedziałem tacy, którzy twierdzą że Pius XII nie umarł, jego pogrzeb był tylko wielką mistyfikacją, a Papież żyje do dziś mając już... 141 lat... No cóż, nic mnie już nie zdziwi... Ciekawe czyje ciało spoczywa wg. nich w grobie Ojca Świętego? Czyje cało wystawione było na publiczny widok na katafalku, podczas pogrzebu, który widzimy na poniższym filmie... Strach nawet pomyśleć co roi się w głowach tych chorych ludzi... 


Ktoś może nam zarzucić, że niepotrzebnie rozpowszechniamy informacje o tych dziwnych ludziach, nie mających z Katolicyzmem Rzymskim Integralnym nic wspólnego, że tylko robi się im przez to reklamę, że to zbędne... Jednak nie koniecznie tak jest. Oni bowiem zazwyczaj pokazują się (a raczej próbują pokazywać) w swoich komentarzach, na forach internetowych czy portalach społecznościowych, w taki sposób, ażeby nikt nie był w stanie ich na pierwszy rzut oka rozpoznać. Piszą bardzo dużo o posłuszeństwie hierarchii kościelnej, o prawie kanonicznym, o Apostolskości Kościoła, o prymacie papieskim itp. Jednak nie piszą zwykle o tym co na prawdę istotne, o tym co tak na prawdę uznają, i stąd bardzo wielu ludzi daje mi początkowo wiarę, tym bardziej że bardzo często cytują oni obszernie teologów i Magisterium Kościoła. Dlatego trzeba obnażać ich prawdziwe oblicze żeby nie było im tak łatwo zwodzić ludzi!

Grób Piusa XII w grotach watykańskich

Nie pozwólmy aby ludzie tego pokroju kpili sobie ze Świętej Wiary Katolickiej, i bezczelnie sami siebie nazywali "Katolikami Rzymskimi Integralnymi", którymi nie są!

Za ś.p. Ojca Świętego, Piusa XII, ostatniego katolickiego Papieża - Requiescat in pace + , a nad ludźmi robiącymi sobie kpinę z Wiary św. Rzymsko-Katolickiej - Kyrie eleison!


Za Redakcja TENETE TRADITIONES
Michał Mikłaszewski, red. naczelny