Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

czwartek, 22 grudnia 2016

SZOKUJĄCE INFORMACJE PO SEKCJI ZWŁOK! POLAK ŻYŁ W CZASIE ZAMACHU! DO OSTATNICH CHWIL PRÓBOWAŁ POWSTRZYMAĆ TERRORYSTĘ...

Szokujące wyniki sekcji zwłok polskiego kierowcy, który został zamordowany w bestialski sposób przez terrorystę. Gdy jego ciężarówka wjechała w berliński jarmark świąteczny, mężczyzna wciąż żył. Prawdopodobnie do ostatnich chwil próbował powstrzymać zamachowców.


Pierwotnie sądzono, że Polak zginął przed dokonaniem ataku na jarmark świąteczny. Sekcja zwłok wykazała, że 37 letni Łukasz Urban żył gdy terrorysta dokonywał zamachu. Prawdopodobnie usiłował powstrzymać napastnika do ostatnich chwil swojego życia.

Niemieckie media donoszą , że Łukasz Urban żył w trakcie ataku terrorystycznego. Jedna z osób przeprowadzających obdukcję miała nawet stwierdzić, że Polak trzymał ręką za kierownicę, próbując do ostatnich chwil powstrzymać barbarzyński zamach.

Policja przypuszcza, że Polak został ugodzony nożem, jednak wciąż żył i walczył z terrorystą. Został zastrzelony juz na jarmarku. 

Przypomnijmy, że odpowiedzialność za zamach wzięło na siebie Państwo Islamskie

wRealu24.pl

źródło: niezalezna.pl