Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

sobota, 31 grudnia 2016

Herod 2016 – ogłoszenie wyników plebiscytu

Internauci uznali, że najbardziej na tytuł Heroda roku 2016 zasługuje Jarosław Kaczyński, który doprowadził do odrzucenia projektu „Stop aborcji”. Mordowanie dzieci niepełnosprawnych w państwowych szpitalach trwa nadal.

Zdaniem głosujących, Jarosław Kaczyński bardziej zasłużył na ten tytuł niż dwie promotorki aborcji, Natalia Przybysz i Barbara Nowacka.


OD REDAKCJI TENETE TRADITIONES: Trzeba zawsze jasno i dobitnie powtarzać - PiS jest winny śmierci już ponad 1000 polskich dzieci zamordowanych przez ich ponad roczne rządy. Oni z tym nic nie zrobili mimo że mieli okazję. Gdyby byli naprawdę katolikami jak sami się mienią, to byłaby to ich pierwsza ustawa, wprowadzona w minutę po zaprzysiężeniu. I nie jako "zakaz aborcji" bo od każdego zakazu można by było wymyślić wyjątek, tylko jako prawne zrównanie życia ludzkiego od momentu poczęcia, zarówno przed jak i po narodzeniu. Wówczas karą za umyślne morderstwo powinna być kara śmierci! Jednak w obecnej sytuacji PiS a zwłaszcza Kaczyński ma polską krew na rękach! To nie jest polska władza!

Za Redakcja TENETE TRADITIONES
Michał Mikłaszewski, redaktor naczelny