Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

czwartek, 29 grudnia 2016

Antypapież Bergoglio jest gorszy od Lutra - neguje już nawet Pismo Święte!

''Bez wiary zaś nie można się Bogu podobać''
 /św Paweł Apostoł/.

Jorge Bergoglio - "Papież" religii Novus Ordo

„Wiara jest początkiem ludzkiego zbawienia, podstawą i korzeniem wszelkiego usprawiedliwienia; bez wiary niepodobna podobać się Bogu (Żyd. 11, 6) i do towarzystwa dzieci Bożych się dostać”.
(Sobór Trydencki, Sess. VI c. 8. Denzinger: Enchiridion n. 801)

Jorge Bergoglio stwierdził już że "nie ma katolickiego Boga", a także był w stanie wypowiedzieć niedawno cztery herezje w trzech zdaniach (czytaj tutaj), przy okazji oddając hołd herezjarsze Lutrowi, więc nie dziwi mnie już za bardzo to co on mówi oraz robi. Dziwi mnie natomiast ogromnie, całkowicie niezrozumiała dla świadomego katolika postawa tak wielu zwiedzionych wiernych i duchownych, którzy wciąż uznają go za prawdziwego Papieża... Dlaczego są oni aż tak zaślepieni i zamknięci na Prawdę? Dlaczego wciąż nie dociera do nich kogo uznają za Następce Św. Piotra i Namiestnika Chrystusa Pana na Ziemi? Dlaczego częściej oburzają się oni na jego (oczywiście również oburzające) wypowiedzi w sprawach moralności, ale całkowicie pomijają jego wypowiedzi w sprawach Wiary, które przecież dalece bardziej obrażają Boga, i oddalają go od prawdziwego Kościoła katolickiego?

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w nadchodzącym Nowym Roku Pańskim 2017, roku maryjnym, w którym będziemy obchodzić rocznicę 300 lat koronacji koronami papieskimi Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej - Królowej Polski, oraz 100 lat od Objawień Najświętszej Maryi Panny w Fatimie, nasza Pani i Królowa raczy wyprosić przed Tronem Bożym Narodowi Polskiemu łaskę prawdziwego nawrócenia, przylgnięcia do Katolickiej Prawdy, i wytrwania w niej w tych wyjątkowo ciężkich i niespokojnych czasach, w jakich przyszło nam żyć. 

Michał Mikłaszewski