Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

środa, 21 grudnia 2016

Rok 2017 będzie rokiem wielkiego przełomu, WIELKIEGO STARCIA dobra ze złem. ZOBACZ!!!


Rok 2017 to czas wielkiego przełomu - ostrzega ks. Dominik Chmielewski. Do przełomu szykują się masoni, protestanci, a do tego to setna rocznica Objawień Fatimskich.


Autor: TPT
Źródło: You Tube
21:02 15 grudnia 2016


OD REDAKCJI: Pomijając zbytnią ufność prelegenta w różne współczesne, niepotwierdzone przez Kościół, a więc wątpliwe objawienia i wizje, oraz autorytet takich osób jak s. Faustyna Kowalska, stwierdzić należy, iż film stanowi świetną interpretację faktów i wydarzeń, jakie już wystąpiły i jakie najprawdopodobniej niedługo nastąpią, oraz idealną analizę obecnej sytuacji w której się znajdujemy, zwłaszcza w odniesieniu do Objawień w Fatimie, Apokalipsy św. Jana czy dzieł Św. Ludwika Marii Grignion de Monforta. Serdecznie polecamy obejrzeć!