Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

piątek, 6 stycznia 2017

Kilka słów o Krzyżu Celtyckim.

Mała jak komar, lecz dokuczliwa też jak komar, lewacka partyjka żydobolszewika Zandberga znowu czepia się Krzyża Celtyckiego i ma czelność domagać się od ministerstwa sprawiedliwości, żeby uznać go za symbol "totalitarnej ideologii".  
Zapamiętajcie sobie, czerwone gnomy, że Krzyż Celtycki to uznany przez Kościół symbol naszej, chrześcijańskiej wiary i piękny przykład inkulturacji solarnej tradycji indoeuropejskiej. Idźcie na jakikolwiek cmentarz w Anglii, Walii, Szkocji, Bretanii czy Irlandii. A jak się będziecie dalej ciskać, to się wam krzywe nóżki mogą zaplątać między sierpem a młotem i sami sobie zrobicie krzywdę. 
Prof. Jacek Bartyzel