Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

środa, 4 stycznia 2017

ONR Brygada Warmińsko-Mazurska: Konferencja prasowa dotycząca wydarzeń w Ełku


Dziś w Ełku Obóz Narodowo-Radykalny zorganizował konferencje prasową w sprawie tragedii, do której doszło w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia.

Przedstawiciele ONR-u wydali oficjalne stanowisko organizacji w środę przed ełckim ratuszem: Wydarzenia w Ełku wyraźnie pokazują, iż nie ma możliwości pokojowego współistnienie cudzoziemców z krajów arabskich w społeczeństwach europejskich.

Zamieszki jakie miały miejsce w Ełku dzień po morderstwie skomentował Łukasz Banaś koordynator Brygady Warmińsko-Mazurskiej: Gniew po tragedii jest uzasadniony, natomiast dochodzą do nas informacje że ekscesy uliczne były inspirowane przez osoby trzecie.

Obóz Narodowo-Radykalny skierował także wniosek o udostępnienie informacji publicznej do prezydenta miasta Ełk Tomasza Andrukiewicza, w którym pyta jaką liczbę imigrantów miasto Ełk przyjęło w latach 2015 – 2016 oraz na jakiego rodzaju wsparcie socjalne ze strony władz samorządowych mogą liczyć i jak się mają subwencje budżetowe na jednego imigranta w porównaniu do jednego Polaka.