Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

niedziela, 8 stycznia 2017

Nie dla stacjonowania armii jankeskiego okupanta na ziemiach polskich!*

Pierwsza grupa amerykańskich żołnierzy jest już w Polsce

250 Amerykanów przybyło dzisiaj na lotnisko we Wrocławiu oraz na poligon koło Żagania.


Dzisiaj, tuż przed godz. 15.00 na lotnisku Wrocław-Strachowice wylądował samolot z 250 amerykańskimi żołnierzami z bronią indywidualną. Transport nie obejmował ciężkiego sprzętu. Żołnierze zostali odprawieni na terminalu lotniczym.

Z kolei na facebookowym profilu amerykańskiej 3. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej opublikowano fotografię żołnierzy, którzy autobusem dotarli na obozowisko Karliki na poligonie koło Żagania (woj. lubuskie).

CZYTAJ TAKŻE:

Amerykańska 3. Pancerna Brygadowa Grupa Bojowa z 4. Dywizji Piechoty będzie przebywać w Polsce w ramach dziewięciomiesięcznej zmiany. Realizują oni operację Atlantic Resolve, będącą realizacją programu zwiększenia amerykańskiej obecności w Europie.

Wczoraj w niemieckim porcie Bremerhaven rozpoczął się wyładunek ciężkiego sprzętu brygady, który zostanie przetrasportowany do Polski. Brygada ma liczyć 3,5 tys. ludzi, na jej wyposażeniu pozostaje 400 pojazdów gąsienicowych i ponad 900 kołowych, w tym 87 czołgów M1A2 Abrams, 18 samobieżnych haubic Paladin, 144 bojowe wozy piechoty Bradley i ponad 400 samochodów Humvee.

kresy.pl / interia.pl


* Tytuł oraz zdjęcia od redakcji TENETE TRADITIONES

OD REDAKCJI TENETE TRADITIONES24 lata temu, w 1993 roku obce wojsko - armia radziecka, ostatecznie opuściła Polskę. W tej chwili, w 2017 roku do Polski wkracza kolejna, obca armia, innego tym razem "wielkiego brata"... Oby udało nam się ich kiedyś stąd wypędzić!!!