Cytaty

"Pogodnie przyjmuję krzyż, który mi został ofiarowany, (ale) będziemy walczyć nadal o honor Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła świętego i niepokalanego... i nigdy nie pomylimy go z nową religią, która głosi szczęście ziemskie, uciechy, rewolucję i wolność wszelkich uczynków, która obala mszę, kapłaństwo, katechizm i wszystko, co nadprzyrodzone: to antyteza chrześcijaństwa"
ks. Coache

„Wszelka polityka, która nie jest Tradycją, jest z pewnością zdradą”
Arlindo Veiga dos Santos
_________________________________________________

środa, 4 stycznia 2017

Kolejny Polak został zamordowany przez islamską dzicz! Tym razem, po raz pierwszy, na terenie Polski!


W noc Sylwestrową, 31 grudnia 2016 r. ok godz. 23.00 został zamordowany, przez 26 letniego islamskiego imigranta, pochodzenia tunezyjskiego (kucharza w barze z kebabem), oraz drugiego, 41 letniego imigranta, pochodzenia algierskiego (właściciela tegoż baru), 21 letni Polak, mieszkaniec Ełku, Ś.p. Daniel Rudnicki. Zamordowany został rzekomo z powodu nie zapłacenia za dwie butelki napoju coca-cola, które wyniósł z lokalu, a za które zapłacić miał jego kolega...


Zabity w Ełku Daniel Rudnicki nie był bandziorem! Był zwyczajnym, dobrym człowiekiem. Na stronie wirtualnyelk.pl znalazłem artykuł opisujący jego sylwetkę.
Kim był zamordowany Daniel Rudnicki?
21 letni Daniel Rudnicki poniósł śmierć w wyniku ataku nożem w noc sylwestrową w Ełku na ulicy Armii Krajowej. W naszym mieście zawrzało. Również w internecie. Można spotkać wiele komentarzy, w których internauci domniemają, jakoby zamordowany ełczanin swoim postępowaniem lub zachowaniem sprowokował obcokrajowców, że niby wrzucił petardę do lokalu z kebabem.
Tymczasem Daniel był bardzo ułożonym i dobrym człowiekiem co możemy wywnioskować z jego zdjęć na jego profilu facebookowego oraz z komentarzy jego znajomych, którzy są w szoku.

Komentarze:
„Tak znałam go był wspaniałym kumplem Był bardzo czuły można było na nim zawsze polegać. Dużo osobom pomógł”
„Tak o Boże tylko nie on„
„Znalazłeś się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiedniej porze”
„Byłeś wspaniałym chłopakiem, zawsze uśmiechniętym, nie szukałeś problemów, zawsze można było na Ciebie liczyć a odszedłeś tak młodo przez takich śmieci”
ZA:  http://kibole.pl/31645/zabity-daniel-rudnicki

SPOCZYWAJ W POKOJU BRACIE!
POLSKA NIGDY NIE ZAPOMNI TEJ ZBRODNI!!!
+R.I.P.+